Skip to main content
WELCOME TO FAT MOOSE - THE URBAN/OUTDOOR BRAND | FREE SHIPPING OVER 65€
HQ & AGENCIES ACROSS THE GLOBE
                                    
 
DENMARK, ICELAND, FAROE ISLANDS & GREENLAND
HQ & showroom
Per Toftgaard
pt@urbanbrands.dk
+45 20 22 05 35
 
NORWAY
Just Another Agency
Vidar Bersaas
vidar@vbinvest.no
+47 92413544
   
Tore Almehagen  
tore@justanotheragency.no     
+47 98438802
 
THE NETHERLANDS
Son of a Brand
Thomas van Boheemen
thomas@sonofabrand.com
+31 640844145
    
GERMANY & AUSTRIA
Tree Distribution GmbH
Boris Zwetkoff
boris.zwetkoff@treedistribution.com
+49 173 201 5431
  
FINLAND
WNB Sport & Outdoor
Tuukka Saarelainen
tukka@wnbagency.com
+35 845 865 39 89
    
ITALY
313 Distribution              
Patrick Bazerghi 
patrick@313distribution.com
+39 0458781321
  
SWITZERLAND
MB Sportswear
Micha Bucher
micha_bucher@mbsportswear.ch
+41 793 54 59 17
 
SPAIN
We are Moloko  
Oriol Adán Bello
oriol@wearemoloko.com
+34 932 840 357

GREECE
Urban Roots Agency
Renee Avlonitou
renee@urbanrootsbrand.com
+30 6945239544

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.
The RE-ZIP loop

Returner og bliv belønnet!

Vælg RE-ZIP for at redde planeten fra endnu en engangsemballage og modtag en rabatkode som tak. Når du returnerer din RE-ZIP, vil den blive genbrugt igen og igen...

Efter du har modtaget din ordre, skal du blot folde den tomme RE-ZIP sammen og aflevere den sådan her:

  • 1

    Find Returpunkt

    Find et Returpunkt i RE-ZIP appen

  • 2

    Scan

    Scan RE-ZIP QR-koden ved Returpunktet for at modtage din rabatkode

  • 3

    Returner

    Returner den tomme RE-ZIP ved Returpunktet kvit og frit